Середа, 14 грудня 2011 19:53

Міжнародна конференція «Народна дипломатія як фактор розвитку громадянського суспільства»

 13 грудня 2011 року, в місті Києві, в приміщенні Дипломатичної академії при МЗС України відбулась Міжнародна наукова конференція «Народна дипломатія як фактор розвитку громадянського суспільства», в якій взяли участь члени Місії.
В роботі конференції також взяли участь кадрові дипломати, слухачі Дипломатичної академії України при МЗС України, представники неурядових громадських організацій та науковці.PC130009-234-800-600-80

 

В рамках конференції обговорено рівень причетності представників громадського сектору до народної дипломатії, її впливу на розвиток громадянського суспільства в Україні, зроблено спробу визначити сфери та дати оцінки застосуванню народної дипломатії у громадянському суспільстві.

Відкрив конференцію Ректор Дипломатичної академії України при МЗС України, Надзвичайний та Повноважний Посол України, доктор історичних наук, професор Борис Гуменюк.

Учасників привітали Його Високоповажність пан Йон Ельведал Фредріксен, Надзвичайний та Повноважний Посол Королівства Норвегії в Україні, Народний Депутат України, керівник Інституту демократії та соціальних процесів Віталій Шибко, Міністр закордонних справ України (1994-1998 рр.) Геннадій Удовенко.

На конференції виступили Президент Міжнародної дипломатичної місії народної дипломатії «Європейська Україна» В’ячеслав Буденко, професор, доктор політичних наук Людмила Чекаленко, Надзвичайний та Повноважний Посол України, кандидат історичних наук Іван Майдан, Президент АСМБР Андрій Мельник, завідувач відділу всесвітньої історії та міжнародних відносин Інституту історії України НАН України, доктор історичних наук, професор Степан Віднянський, начальник відділу Департаменту інформаційної політики МЗС України, секретар Громадської Ради при МЗС України Євген Конопацький, секретар Постійної делегації ВР України в ПАРЄ Олена Луканюк та інші.
 

2011.12.14 02

За пропозицію В’ячеслава Буденка та Андрія Мельника (Президента Асоціації сприяння міжнародному бізнесу та розвитку - АСМБР) прийнято рішення про створення координаційної ради з розвитку народної дипломатії в Україні, підтримано пропозицію щодо навчання керівників організацій громадянського суспільства , які займаються розвитком народної дипломатії.

2011.12.14 03

 

Про підсумки Міжнародної наукової конференції "НАРОДНА ДИПЛОМАТІЯ ЯК ФАКТОР РОЗВИТКУ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА" яка була проведена 13 грудня 2011 року - детальніше на офіційному веб-сайті Міністерства закордонних справ України.

FaLang translation system by Faboba