Неділя, 02 листопада 2014 21:58

ВСЕСВІТНІЙ ПРОЕКТ НАРОДНОЇ ДИПЛОМАТІЇ «ЄВРОПЕЙСЬКА УКРАЇНА»

       Верховна рада України сьомого скликання спільно з новим Європарламентом восьмої каденції ратифікували Угоду про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.,16 вересня 2014 року. За ратификацію Угоди проголосували 355 народні депутати України. У Європарламенті проголосували "за" 535 євродепутати. Проте понад 120 депутатів Європарламенту голосували проти ратифікації, що є відповідним викликом для України. Раніше на сайті Місії був опублікований їх кількісний та політичний склад.
11 08 2014
 
11 08 2014
       Президент Місії Вячеслав Буденко схвально відніся до одного із головних меседжів передвиборчої програми Президента України Петра Порошенка щодо майбутнього вступу України до ЄС як додаткової гарантії безпеки України в рамках єдиного європейського безпекового простору. І члени-дипломати Місії брали активну участь у підтримці кандидата в Президенти України Петра Порошенка під час проведення його виборчої кампанії.
       Також є надзвичайно приємною новиною, пропозиція Прем’єр - міністра України, лідера «Народного фронту» Арсенія Яценюка , щодо проекту назви нової парламентської коаліції "Європейська Україна". www.unian.ua.
       Тому Президент Міжнародної Дипломатичної Місії Народної Дипломатії «ЄВРОПЕЙСЬКА УКРАЇНА», Заступник голови Громадської ради при МЗС України, Вячеслав Буденко звертається до Президента України Петра Порошенка, Прем’єр - міністра України, лідера «Народного фронту» Арсенія Яценюка з проханням підтримати здійснення неурядового Всесвітнього Проекту Народної Дипломатії «ЄВРОПЕЙСЬКА УКРАЇНА» задля гармонійного прискорення вступу України до Європейського Союзу, який розпочинається 1 грудня 2014 року. Одним їз основних напрямків цього Проекту є утворення в Європарламенті парламентської депутатської групи «Друзі України», яка б практична допомагала б Україні в максимально швидкій європейській інтеграції. Створення такої парламентської групи сприятиме залученню представників громадських організацій, а також бізнесу, які зацікавлені у співпраці з Україною за європейськими правилами. Слід відзначити що подібна група вже була утворена у Європарламенті минулої каденції.
ВСЕСВІТНІЙ ПРОЕКТ НАРОДНОЇ ДИПЛОМАТІЇ «ЄВРОПЕЙСЬКА УКРАЇНА»
FaLang translation system by Faboba