Четвер, 10 грудня 2015 02:14

Міжнародна конференція "Криза на Близькому Сході та її вплив на Європу".

 FullSizeRender FullSizeRender2 IMG 2792

      7- 8 грудня 2015р.  у Польщі,  м.Варшава, під патронатом Польської академії наук  та за організації Інституту Середземномор'я і східних культур, відбулася перша міжнародна конференція на тему: «Криза на Близькому Сході та її вплив на Європу». У роботі Конференції взяли участь представники різних країн світу: вчені, політики, посли.  Спікерами конференції були професори, політологи та дипломати з Америки, Польщі, Німеччини, Єгипту, Пакистану, Лівану, Сирії, Туреччини, Греції, Ірану.
      На конференції обговорювали питання щодо кризи на Близькому Сході і її вплив на Європу, а також питання пов’язані з виходом із цієї кризи. Серед визначних науковців з питань Близького Сходу на конференції були представлені:  Хушанг Амірахмаді, професор Університету Рутгерса, Нью-Джерсі, Президент Американської іранської ради, Хенрік Mейза, доктор філософії, заступник директора Інституту Середземномор'я і східних культур, Єжи Здановскі , професор, Інститут Середземномор'я і східних культур, Польська академія наук, Жан-П'єр Філю, професор, Паризького інституту політичних досліджень (Sciences Po). 
      Слід відзначити, що  офіційну делегацію з України представляли  лише дипломати Місії: Президент Місії Володимир Тесля, та  Перший Віце-Президент Місії з міжнародної політики Резазаде Алі Реза. У своїх виступах дипломати  Місії також зазначили щодо неможливості України бути розмінною картою у проблемі  Близького Сходу між Росією та світом.
      Під час візиту до Республіки Польща Президент Місії Володимир Тесля також провів зустріч з членом  Президії Європейського Парламенту, депутатом Європейського Парламенту Каролем Карським.

Прес-служба Місії

 

FaLang translation system by Faboba