Понеділок, 28 грудня 2015 13:30

В Дипломатичній академії України при Міністерстві закордонних справ України відбулися урочисті заходи з нагоди 20 - річного ювілею навчального закладу.

 

dipacadem092-796x344
IMG 8846 IMG 8852 IMG 8853

      25 грудня 2015 року в Дипломатичній академії України при Міністерстві закордонних справ України відбулися урочисті заходи з нагоди 20-річного ювілею з моменту утворення Академії.

      Наряду з Міністрами закордонних справ України  ІІІ каденцій,  участь  в  урочистостях взяв Заступник голови Громадської ради  при МЗС України, Почесний Президент Місії Вячеслав Буденко. Звертаючись з промовою до присутніх, В. Буденко, зокрема, відзначив, що Дипломатична академiя України є не лише навчальним  та  науковим  закладом, а й міжнародною лабораторією по впровадженню різноманітних  міжнародних проектів, один  з яких - Міждержавний проект «Україна - Польща», заходи якого також проходили в стінах академії, зокрема, нещодавнє проведення  зустрічі представників  польської діаспори в Україні з Президентом Польщі Анджеєм Дудою. На завершення  промови Почесний Президент Місії Вячеслав Буденко, з нагоди 20 річчя  Академії, вручив Ректору  Академії пану Вячеславу Ціватому Почесний  Диплом  Місіі.

Прес-служба  Місії

 

FaLang translation system by Faboba