Фільтрувати матеріали за датою: березня 2017
Четвер, 30 березня 2017 20:12

Заява

bud1

     Почесний Президент Місії, Співголова Міждержавного Проекту «Україна-Польща» Вячеслав Буденко висловив  стурбованість та  обурення  щодо  обстрілу приміщення Генерального консульства Польщі у м. Луцьку вночі, 29 березня 2017 року. Він підтримав позицію глави МЗС Польщі Вітольда Ващиковського щодо зміцнення охорони польських дипломатичних консульських установ в Україні шляхом залучення додаткових співробітників охорони. Також він зазначив, що повну оцінку події, які відбулися  у м. Луцьку, можна буде дати тільки після проведення слідства.

Прес-служба Місії

Опубліковано в Новини

     1

     1 березня  2017 року Почесний Президент Місії, Співголова Міждержавного Проекту «Україна-Польща» Вячеслав Буденко анонсував початок  дзеркального Міждержавного Проекту «Польща - Україна». Він  також  презентував  групу польсько-українських менеджерів, які  готують початок запуску Проекту з польської сторони спільно з дипломатами Місії, учасниками Міждержавного Проекту «Україна-Польща».

Прес-служба Місії

Опубліковано в Новини

1488388714-7996-foto-andrej-lavrenuk

     Акція у форматі флешмобу пройшла перед початком пленарного засідання законодавчого органу ЄС у середу в Брюсселі, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.
     «Ми повинні постійно демонструвати підтримку Україні, підкреслювати, що ми цього не забуваємо. Ми також підтримуємо процес реформ, який повинен досягти мети. Адже це і наші інвестиції, наше обличчя і надії. Найголовніше - переконати, що Україна не одна, її не залишили наодинці з агресором. Ось це і є політичний сигнал, який ми хотіли передати », - підкреслив один з організаторів флешмобу, голова неформальної групи друзів Європейської України Петрас Ауштревічус. Участь  у флешмобі  взяв Голова  Представництва Міісії  у   Брюселі   Віталій  Кондратюк.

Прес-служба Місії

Опубліковано в Новини
FaLang translation system by Faboba