International Diplomatic Mission of People's Diplomacy
"European Ukraine"
La Mission Internationale Diplomatique de la Diplomatie Populaire
"L'ukraine Europeenne"
Міжнародна Дипломатична Місія Народної Дипломатії
"Європейська Україна"

Про Місію

1. Історія створення Проєкту.
24 жовтня 2009 р. на Міжнародному форумі у Варшаві « Зовнішньополітичні вектори Східного Партнерства » було анонсовано і створено ВСЕСВІТНІЙ ПРОЕКТ НАРОДНОЇ ДИПЛОМАТІЇ «ЄВРОПЕЙСЬКА УКРАЇНА» метою якого було здійснення активної і максимально гармонійної інтеграції української спільноти до Європейського Союзу, Відпочатку, у створені Проекту взяли участь представники з 42 держав світу. Правовою основою утворення Проекту стали відносин між Україною та ЄС : підписана Угода про партнерство та співробітництво від 16 червня 1994 р. (Вступила в силу 1 березня 1998 р.). Угода поклала початок співробітництву з широкого кола політичних, торговельно-економічних та гуманітарних питань, а також подальше підписання у березні 2014 р - політичної та економічної частини. Угода Асоціація Україна — ЄС ,її ратифікація Європейським парламентом .
25 травня 2010 р Держави - учасники Проекту саме в Україні , реєструють виконавчий орган Проекту — Міжнародну Дипломатичну Місію Народної Дипломатії «ЕВРОПЕЙСКА УКРАЇНА». Главою Місії обирають автора проекту Вячеслава Буденка та  заступником  голови ,співавтора  Проекту Алі Резазаде.

Міжнародна Дипломатична Місія Народної Дипломатії «ЕВРОПЕЙСКАП УКРАЇНА» - виконавчий орган ВСЕСВІТНЬОГО ПРОЕКТУ НАРОДНОЇ ДИПЛОМАТІЇ, була створена як Міжнародна неурядова організація, що діє на принципах і засадах Міжнародного Статуту Неурядових Організацій Світу, Віденської Конвенції «Про дипломатичні і консульські зносини», та інших міжнародних угод . Міжнародна Дипломатична Місія Народної Дипломатії «Європейська Україна» отримує повноваження від Проекту та впроваджує нові ініціативи і взаємини з українцями всього світу в тому числі українцями — емігрантами усіх хвиль еміграції , працівниками «заробітчанами», які проживають за кордоном. Місія планує подальшу співпрацю з Світовим (Світовий) Конгресом Українців (СКУ), Європейським Конгресом Українців (ЄКУ), Спільно зі своїм Представництвом у Хашимітському Королівстві Йорданії Місія також ініціює і створює Азіатський Конгрес Українців, зі штаб-квартирою у м. Аммані. Оперативним, дієвим виконавчим органом Місії є Секретаріат і 35 департаментів, які створені за професійною ознакою для вирішення завдань Всесвітнього Проекту — Місії.
Місія є представлена членом у Громадської Ради при Міністерстві закордонних справ України дві каденції поспіль. Президент Місії обирався двічі Заступником голови Громадської Ради при Міністерстві закордонних справ України. Дипломати Місії є представлені Громадських Рад шістнадцяти міністерств і відомств, інших органів виконавчої влади України. Представництва Місії були відкриті в 27 регіонах України, у м. Києві та Севастополі, а також в 80 країнах світу.
Місія в березні 2012 року у м. Брюсселі провела Європейський саміт. У травні 2012 за підтримки МЗС України було проведені Саміти європейського партнерства у мм. Києві, Чернівцях, Луганську, Одесі.
За ініціативи Інституту стратегічних досліджень «ЄВРАЗІЯ» структурного підрозділу Місії та Ісламської торгово-промислової палати готується проведення Євразійського саміту в м. Стамбулі. Місія як постійний представник Місії є представлений у Громадсько - експертній раді при Український стороні Комітету з питань співробітництва між Україною та Європейським Союзом.

2. Структура Міжнародної Дипломатичної Місії.
Загальна Конференція Держав.
Президент Місії. http://www.euroukraine.com.ua/ua/head-of-mission.
Правління Місії .
Високий Комісар Місії в Європейському Парламенті. http://karolkarski.pl/.
Перший Віце-президент Місії з міжнародної політики.
Стратегічна Рада Місії (СРМ) Місії.

Рада Поважних Сеньйорів (РПС) Місії.
Бюро Послів та Сенаторів Місії (БПСМ).
Голова Секретаріату Місії.
Секретаріат Місії.
Торгівельно економічна Місія (ТЕМ).
Науково-експертна Рада Місії.
Глави Представництв Місії за кордоном .
Глави Представництв Місії в областях України
Представники Місії у міжнародних геополітичних державних утвореннях
Представник Місії у Ватикані
Представник Місії у Вселенському Патріархаті
Євроатлантичне Бюро Місії
Спеціалізовані установи та підрозділи Місії Зарубіжна прес-група
Жіночий дипломатичний Клуб Місії

Розташування офісів Місії: Брюссель, Варшава ,Київ, Страсбург.

Представники Місії акредитовані в міжнародних організаціях таких як Євросуд, ОБСЄ, ПАРЄ, МАГАТЕ, НАТО, Ватикан, ООН, ЮНЕСКО ,у Європейському парламенті є представлений депутат Європарламенту, Високий Комісар Місії у Європейському Парламенті, також Місія акредитувала на правах спостерігачів своїх представників у геополітичних державних утвореннях, таких як Ліга арабських держав (ЛАД), Союзі африканських держав( САД).

Основною діяльністю організації є підтримання та зміцнення миру і міжнародної безпеки, розвиток співробітництва у форматі Народної Дипломатії між державами світу, та подальша євроінтеграції України.

Е –mail : Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

FaLang translation system by Faboba